PRODUKCJA

Jestem producentem jabłek od 1979r. ,posiadam nowoczesny sad (20 ha) i chłodnie o pojemności 500 t w tym 250t KA -ULO.

Nie prowadzi się sprzedaży detalicznej, jak również sprzedaży na giełdzie lub targowisku. Dzięki temu czas potrzebny na zbycie towaru, jest ograniczony do minimum. Towar nie czeka na kupca, lecz jest mu dostarczony o czasie i w ilości, jaką może on w przeciągu krótkiego czasu sprzedać. Dzięki takiej formie dystrybucji, sadownik ma możliwość śledzenia jakości towaru niemalże do konsumenta. Forma ta pozwala też na osiągnięcie większych zysków (brak pośredników). Żeby taka forma sprzedaży była możliwa, potrzeba mieć dużo towaru, zróżnicowane odmiany, dostarczać owoce przez cały rok oraz być na każde wezwanie. W praktyce, dostawy jabłek do sklepów odbywają się cztery razy w tygodniu, a przy niektórych zamówieniach nawet częściej. Ważną rzeczą jest też wiarygodność firmy, w przeciągu dłuższego czasu. Gospodarstwo Sadownicze w Żurawicy wszystkie te wymogi spełniło, dzięki czemu nigdy nie ma kłopotów ze zbytem jabłek.

 

 

Usługi sprzedaży

Jeżeli jesteś sadownikiem i masz kłopoty ze zbytem owoców to mogę Ci w tym pomóc. Od pewnego czasu mogę więcej owoców sprzedać aniżeli wyprodukować. Spowodowane jest to renomą mojej firmy na rynku - szczególnie w sieci supermarketów.

Jeżeli masz na zbyciu owoce dobrej jakości to służę pomocą, szczególnie przy długotrwałej współpracy. W niektóre sezony mam też wolne komory chłodnicze, które mógłbym zapełnić państwa jabłkami.

Wszystkich zaintersowanych zapraszam do współpracy:

POWRÓT DO GŁÓWNEJ