SPRZEDAŻ

 

Owoce sprzedaje się bez pośredników, dowożąc do sklepów, a także na miejscu w przechowalni oraz niektórym jednostkom zbiorowego żywienia.

Oferuję ciągłe dostawy jabłek różnych odmian klasy Extra, 4 razy w tygodniu (lub na telefon) w okresie od sierpnia do czerwca roku następnego.

Jabłka są dostarczane w nowych skrzynkach 'U'-15kg-netto lub w estetycznych opakowaniach tekturowych, oraz w siatkach ażurowych o wadze netto- 2,0 kg i 3,0 kg .

Wszystkie jabłka są sortowane mechanicznie na sortownicy Greefa. W sprzedaży posiadam 15 odmian, w tym : 'Jonagored', 'Szampion', 'Elstar', 'Ligol', 'Gala', 'Eliza' i inne. Dobór odmian pozwala na ciągłą dostawę następujących po sobie owoców.

Zobowiązuję się do wymiany zepsutego towaru w danym asortymencie odmian.

Gwarantuję też stałe ceny w przeciągu długiego okresu czasu ustalane z dyrekcją, oraz dostawy towaru własnymi samochodami. Bliskość chłodni od Przemyśla (5 km) pozwala na szybkie i niezawodne dostawy podczas złych warunków atmosferycznych.

Obecnie dostarczam moje owoce do kilkudziesięciu sklepów na terenie byłego województwa przemyskiego, a także oferuje jabłka z przeznaczeniem na export (głownie 'Idared').

paleta z kartonami kartony odkryte

karton teleskopowy karton teleskopowy

karton teleskopowy

Jestem podatnikiem podatku- VAT i wystawiam faktury.

POWRÓT DO GŁÓWNEJ